Dlaczego my?

W naszym przedszkolu zajęcia odbywają w formie warsztatów, dzięki czemu nauka polega na tworzeniu, eksperymentowaniu oraz odkrywaniu.

podwórko

Dążymy do tego, aby dzieci były aktywne, zdrowe i radosne

podwórko z zabawkami

Nasza kadra zadba o to, aby dzieci bezpiecznie spędziły każdy dzień w przedszkolu i żłobku.

• Spełniamy wszystkie najważniejsze standardy nałożone przez Sanepid oraz Straż Pożarną
  • Każdy z rodziców jest na bieżąco informowany o postępach swoich dzieci. Nasz personel wraz z dyrekcją są otwarci na rozmowy oraz wszelkie uwagi i sugestie.
  • Posiadamy własny, spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa plac zabaw, który pokryty jest w całości płytami Flexizone. Wokół placu rosną drzewa oraz krzewy zapewniające dzieciom cień w słoneczne dni.
  • Dzieci nigdy nie są pozostawiane bez opieki. W przedszkolu funkcjonuje system monitoringu z użyciem kamer.
  • Całe wyposażenie: zabawki, sprzęt, meble- są atestowane i w pełni bezpieczne oraz dostosowane do wieku dzieci.
  • Placówka dysponuje pięcioma pomieszczeniami, w tym salą ruchową, gdzie prowadzone są zajęcia z elementami gimnastyki oraz dodatkowe lekcje baletu i tańca towarzyskiego.
  • Dbamy nie tylko o wychowanie podopiecznych, a także o to, aby codziennie przywożone przez catering posiłki były świeże, zdrowe i dostarczały energii na cały dzień. Jadłospis jest pod stałym nadzorem dietetyka.